Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

W piątek, 30 listopada 2018 r. wróżby zawładnęły naszą szkołą, a to za sprawą wróżek i wróżbity – nauczycieli i pracowników szkoły. Było lanie wosku, wróżenie z kart, z rozrzuconych szpilek i wiele innych.

Kto chciał mógł poznać imię przyszłego partnera lub partnerki korzystając z wróżby serc, a nawet swoją przyszłość i zawód dzięki wróżbom umieszczonym na drzewku szczęścia oraz w kole fortuny.  A ponieważ aby wejść do Jaskini Wróżb trzeba było przynieść słodycze lub zabawki, Szkolne Koło  PCK uzbierało sporo prezentów na paczki Mikołajkowe dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.
Dużym powodzeniem cieszyły się ciasteczka z wesołą wróżbą, które serwowały główne organizatorki imprezy Monika Garbacz i Ala Maj z klasy IIIa., które  wraz z opiekunką Samorządu Uczniowskiego i SK PCK Jolantą Dobosz zadbały również o wystrój salki. Zabawa była wyśmienita, czar świec i kominków sprzyjał odkrywaniu tajemnic przyszłości. Pamiętajmy, że w Andrzejki wróżby naprawdę się sprawdzają.

 

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

 

 

 

 

 

 

 

Blue Flower

Copyright © 2019 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.