Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

Dnia 21 lutego 2019 roku w III Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. K. K Baczyńskiego w Starachowicach, w związku z prowadzoną przez naszą szkołę innowacją policyjną, odbyły się warsztaty dotyczące udzielania pierwszej pomocy oraz zachowań podczas zadławień zorganizowane przez dr Roberta Molasego ze Społecznej Akademii Nauk w Kielcach.

Pan Robert opowiedział młodzieży o zachowaniach podczas różnych sytuacji życiowych, o błędach najczęściej popełnianych przez ludzi oraz zapoznał uczniów ze sprzętem ratującym życie. Następnie młodzież mogła zmierzyć swoje siły przeprowadzając pierwszą pomoc na fantomach. Czwartkowe zajęcia były ważne nie tylko dla uczniów naszej szkoły, ale i dla nauczycieli. Wszystkich stać na pomoc bliźniemu i nie można przechodzić obojętnie obok osoby potrzebującej naszej pomocy. Podziękowania należą się Społecznej Akademii Nauk w Kielcach oraz panu  Robertowi, za przekazanie wiedzy i umiejętności przydatnych każdemu nie zależnie od wieku i doświadczenia.

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

 

 

 

 

 

 

 

Blue Flower

Copyright © 2019 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.