Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

PCK to najstarsza polska organizacja humanitarna. Od stu lat zajmuje się pomocą humanitarną nie tylko w czasie klęsk i wojen ale tez pomocą socjalną i propagowaniem honorowego krwiodawstwa, nauką udzielania pierwszej pomocy oraz zdrowego stylu życia. Bardzo uroczyście obchodzono w piątek 15 listopada 100 lecie Polskiego Czerwonego Krzyża w starachowickim oddziale rejonowym tej organizacji przy Urzędzie Miejskim.

Byli znakomici goście, wielki jubileuszowy tort, zabawny "Kabaret z Różą" oraz  mnóstwo odznaczeń i podziękowań.  Nasza szkoła otrzymała podziękowanie za długoletnią współpracę i szczególne zaangażowanie w realizację działań czerwonokrzyskich a opiekunka szkolnego koła PCK pani Jolanta Dobosz otrzymała medal 100-lecia za wieloletnią aktywną działalność na rzecz rozwoju Polskiego Czerwonego Krzyża. SK PCK działa w naszej szkole prężnie i nieprzerwanie niemal od 30 lat a działalność ta przynosi członkom tej organizacji wiele satysfakcji i radości.  

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2020 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.