Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach


Tak jak nietypowy był ten rok szkolny, tak samo nietypowe było pożegnanie tegorocznych maturzystów. W piątek 30 kwietnia na platformie Teams odbyła się oficjalna uroczystość zakończenia nauki przez trzecioklasistów. Na wstępie głos zabrał Dyrektor Szkoły Mirosław Niewczas, który podziękował absolwentom za 3 lata spędzone w naszej szkole i złożył życzenia powodzenia na nowej drodze dorosłego życia.

Następnie wychowawczyni Elżbieta Majchrzak zabrała swoich wychowanków w świat wspomnień za sprawą prezentacji, którą specjalnie przygotowała na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil. Po przepięknej prezentacji przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Agata Bębas skierowała miłe słowa do swoich starszych koleżanek i kolegów, życząc im samych sukcesów, spełnienia marzeń, zapału i entuzjazmu oraz wiary we własne siły w dorosłym życiu. Zaprosiła też absolwentów do obejrzenia filmu-niepodzianki, z życzeniami od uczniów i nauczycieli. Na zakończenie głos zabrała przedstawicielka maturzystów, Zuzia Zając, która w imieniu absolwentów podziękowała za niezapomniane, wspólne lata, spędzone w III LO. 
Na zakończenie Dyrektor Szkoły zaprosił do szkoły po odbiór świadectw ukończenia szkoły oraz nagród i dyplomów dla najlepszych i wyróżniających się w różnych dziedzinach absolwentów. Miłą niespodziankę sprawiła również naszym absolwentom pani Małgorzata Dębicka, która napisała dla Nich wiersz, zaś uczennice klasy IIc Paulina Rożek i Julka Piwowarczyk zaśpiewały piosenki na pożegnanie. Do wdzenia, przyjaciele...

 

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2021 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.