Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

Piknik szkolny z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka to doskonała okazja do zorganizowania pikniku szkolnego, który odbył się w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. Rozpoczął go Dyrektor Szkoły mgr Mirosław Niewczas, składając uczniom życzenia z okazji Dnia Dziecka oraz zachęcając ich do udziału w konkursach, które zostały przygotowane przez nauczycieli.

Następnie "na rozgrzewkę" uczniowie i nauczyciele wykonali wspólnie taniec belgijski. Piękny, słoneczny dzień sprzyjał uczestnikom, którzy rozłożyli swoje koce na obszernym trawniku przed szkołą, korzystając z uroków aury oraz z grilla, który serwował smaczną kiełbaskę, ufundowaną przez Dyrektora. W międzyczasie odbywały się konkursy: matematyczny w postaci rebusów, sportowy ( hula-hop, skakanki, piłki, lotki, przeciąganie liny) oraz przyrodniczy pt. "Zagraj w zielone" przeprowadzone przez nauczycieli. Na zakończenie muzyka znów porwała nas do tańca na boisku szkolnym. Był taniec kowbojski, macarena, kaczuszki oraz Chocolate pod okiem pani Justyny Magnowskiej-Janickiej. Wszystkie konkurencje nadzorowała przewodnicząca SU Agata Bębas, która na koniec ogłosiła wyniki. Wygrała klasa IIb , na kolejnych miejscach znalazły się klasy IIc i IIa natomiast nagrodę specjalną za przeciąganie liny zdobyła klasa Ib.

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2022 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.