Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

 

Drodzy uczniowie,

otrzymaliśmy informację o bezpłatnych zajęciach dla maturzystów z chemii, matematyki, języka polskiego, języka angielskiego, fizyki, biologii, geografii oraz historii, na których dowiecie się, jak skutecznie zaplanować naukę do matury oraz poznacie ważne zagadnienia obowiązujące na egzaminie dojrzałości. Zajęcia odbędą się 3 i 4 września w godzinach 8.00 - 20.30 (przy zapisie wybierasz, w których zajęciach chcesz wziąć udział. Obecność na każdych zajęciach nie jest obowiązkowa - szczegółowy plan na stronie zapisu).

Zajęcia przygotowane zostały z myślą o maturzystach zdających egzamin w 2023r. i będą dobrą okazją do stworzenia planu nauki, który pomoże wam zrealizować cel, jakim jest zdanie matury. Na zajęciach poznacie najważniejsze działy, na których warto skupić się w trakcie nauki - zarówno w przypadku starej, jak i nowej formuły egzaminu”.

Aby wziąć udział w bezpłatnych zajęciach należy zapisać się poprzez link - https://kursydomatury.pl/turboplanowanie/. Zapis jest konieczny do tego, by otrzymać link do zajęć oraz materiały dodatkowe."

 

 

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2024 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.