Back To Top
Drodzy Ósmoklasiści, 18 maja rusza rekrutacja elektroniczna do szkół ponadpodstawowych.
Nie zwlekaj i zaloguj się na https://nabor.pcss.pl/
1. Wypełnij wniosek
2. Dodaj wymagane załączniki - Wniosek musi podpisać rodzic, może to zrobić cyfrowo.
3. Wyślij wniosek . W tym celu przy wniosku, który chcemy złożyć (wysłać) do szkoły wybieramy opcję Złóż wniosek.
4. Jeśli wniosek nie jest podpisany elektronicznie, wydrukuj wniosek i przynieś do szkoły.
Jeśli chcesz nas o coś zapytać, zadzwoń pod numer 41 274 51 16 lub napisz e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasza szkoła jest otwarta, każdego dnia w godzinach 8.00 do 15.00.
W III LO czeka na Ciebie stanowisko, przy którym z naszą pomocą możesz się zapisać i dołączyć do Baczyńskiego.