Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

Zakończenie klas czwartych to zawsze wyjątkowy i bardzo emocjonujący moment.
Uczniowie klas 4A, 4B i 4C oficjalnie zostali absolwentami III Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach. To młodzi ludzie, którzy są już gotowi, by iść dalej i zmieniać świat na lepsze.
Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata, zaangażowanie, sukcesy i codzienną obecność, która tworzyła historię naszej szkoły. Byliście częścią pięknej, czteroletniej drogi – bogatej w wyzwania, przyjaźnie i niezapomniane chwile. Jesteśmy z Was ogromnie dumni.
Szczególne podziękowania kierujemy również do Rodziców – za zaufanie, wsparcie i współpracę na każdym etapie edukacji.
Dzisiejsze pożegnanie, przygotowane przez uczniów klas trzecich, było przepełnione szczerością i emocjami – dziękujemy za te piękne chwile.
Przed Wami jeden z najważniejszych etapów – egzamin maturalny. Życzymy Wam spokoju, wiary we własne możliwości i jak najlepszych wyników. Trzymamy za Was mocno kciuki!
 
 
 

 

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2026 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.