Dziś nasze liceum współorganizowało miejskie obchody Święta Konstytucji 3 Maja.
To jedno z najważniejszych świąt w Polsce, przypominające o wolności i wspólnych wartościach. Nasi uczniowie z dumą reprezentowali szkołę podczas uroczystości. Było przepięknie.