DYREKTOR SZKOŁY
- mgr Mirosław Niewczas
Język polski
- mgr Małgorzata Bonio
- mgr Renata Kasperkiewicz
- mgr Agnieszka Minda
- mgr Agnieszka Słowik
- mgr Magdalena Heda
- mgr Agata Pałka-Plewniak
- mgr Wioletta Miller-Stępień
Język angielski
- mgr Anna Derlaga
- mgr Joanna Ogórek
- mgr Krystyna Rojek
- mgr Anna Sztandera
- mgr Urszula Serwicka-Mierzwa
Język niemiecki
- mgr Anna Pająk
- mgr Katarzyna Żerek
Język hiszpański
- mgr Katarzyna Jaśkiewicz
- mgr Aneta Kosno
Historia
- mgr Grzegorz Godzisz
- mgr Sławomir Kurek
- mgr Anita Kwiatkowska
- mgr Wioletta Pajączkowska
Wiedza o społeczeństwie
- mgr Wioletta Pajączkowska
Matematyka
- mgr Wioletta Kiełek
- mgr Wioleta Kłusek
- mgr Jolanta Gliwa
Biologia
- mgr Jolanta Dobosz
Chemia
- mgr Małgorzata Dębicka
Geografia
- mgr Justyna Łach
Fizyka
- mgr Paulina Bilska
- mgr Arkadiusz Nowak
Informatyka
- mgr Małgorzata Dębicka
- mgr Mirosław Niewczas
- mgr Ryszard Ptasiński
- mgr Krzysztof Traczyk
Edukacja dla bezpieczeństwa
- mgr Grzegorz Godzisz
Historia i Teraźniejszość
- mgr Sławomir Kurek
Podstawy przedsiębiorczości
- mgr Anna Chyła
Biznes i zarządzanie
- mgr Anna Chyła
Wychowanie fizyczne
- mgr Piotr Borowiec
- mgr Elżbieta Majchrzak
- mgr Grzegorz Słyk
- mgr Przemysław Strabanik
Nauczyciele wspomagający
- mgr Paulina Bilska
- mgr Weronika Cieśla
- mgr Jolanta Dobosz
- mgr Aleksandra Koźbiel
- mgr Anita Kwiatkowska
- mgr Justyna Łach
- mgr Elżbieta Majchrzak
- mgr Joanna Ogórek
- mgr Wioletta Pajączkowska
- mgr Anna Pająk
- mgr Anna Petrykowska
- mgr Anna Chyła
- mgr Jolanta Gliwa
Religia
- ks Andrzej Kania
- ks Filip Kochanowski
Wychowanie do życia w rodzinie
- mgr Anita Kwiatkowska
Muzyka
- mgr Aleksandra Koźbiel
Pedagog
- mgr Renata Kowalik
Psycholog
- mgr Iga Nowak
Rehabilitacja
- mgr Aleksandra Sikora
Integracja sensoryczna
- mgr Aleksandra Sikora
Rewalidacja
- mgr Paulina Bilska
- mgr Renata Kowalik
- mgr Sylwia Kuźdub
- mgr Agnieszka Minda
- mgr Anna Petrykowska
- mgr Aleksandra Sikora
Doradztwo zawodowe
- mgr Małgorzata Dębicka
Biblioteka
- mgr Monika Bojara
Zajęcia muzyczne
- mgr Aleksandra Koźbiel
- mgr Sławomir Kurek
Zajęcia teatralne
- mgr Małgorzata Bonio
- mgr Renata Kasperkiewicz
Zajęcia plastyczne
- mgr Sylwester Kiełek
Zajęcia sportowe
- mgr Piotr Borowiec
- mgr Elżbieta Majchrzak
- mgr Przemysław Strabanik