Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

Mariusz Włodarski  –  producent filmowy, wykładowca na Wydziale Reżyserii oraz Wydziale Organizacji Sztuki Filmowej w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi zdobywca Oscara za film „Ida”, zdobywca wielu nagród za film „Inrtuz”, zdobywca nagrody filmowej Orły 2018 za najlepszy film dokumentalny „21 x Nowy Jork”


Anna Kawalec  - architekt wnętrz w designerskim centrum Londynu, tworzy koncepcje wnętrz biurowych w Londynie i na całym świecie.
Od dzieciństwa lubiła piękne wnętrza, wykazywała się dużą pomysłowością    w urządzaniu swojego mieszkania. Początkowo nie myślała o studia związanych z architekturą wnętrz. Pomysły  były bardziej realne, związane ze studiowaniem języka angielskiego lub nauczania początkowego. Wyjazd do Anglii sprawił, że postanowiła iść za swoją pasją i rozpoczęła studia  w Southampton, zgodne ze swoimi zainteresowaniami. Później przyszedł czas na studia magisterskie we Florencji.


Filip Prokop i Arkadiusz Pająk - właściciele Hotelu Senator, wspierają lokalną przedsiębiorczość, co zaowocowało Projektem „ Zielony Polska Waluta Lokalna”.
Obaj robią to, co zaplanowali, co zawsze należało do  sfery ich zainteresowań. Zmiana oblicza hotelu daje im powód do satysfakcji, podobnie jak stworzony przez nich zespół ludzi, z którymi na co dzień pracują. Pasją Arkadiusza jest  wdrażanie zmian, szkolenie pracowników i szukanie psychologicznych podstaw sztuki motywacji.  Uważa, że wszystko jest możliwe, jeśli się tego pragnie. Podobnie myśli Filip, który stara się pokonywać przeciwności i zdobywać to, co jeszcze nieznane.  


Marcin Wesołowski  -  odbył podróż dookoła świata;
 absolwent Szkoły Głównej Handlowej, a także studiów  podyplomowych  na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, uzyskał także międzynarodowe  uprawnienia audytora wewnętrznego.
Kiedy zaczął planować swoją roczną podróż dookoła świata, był już od kilku lat pracownikiem korporacji odpowiadającym za projekty w Europie Środkowo – Wschodniej. Ponad 2 lata trwały przygotowania do rocznego urlopu w pracy, a potem … 7 kontynentów, 20 krajów, 103 miejsca zamieszkania, 64 loty samolotem. Niezwykłe pod względem logistycznym przedsięwzięcie.

Dominika Wrzesiok  - kocha taniec;  W Malmo, założyła szkołę salsy. Prowadzi  także kursy w innych miastach Szwecji i w Danii.

Emil Krzemiński - Prezes klubu sportowego Star Starachowice a jednocześnie twórca Krajowego Centrum Druku 3D, właściciel firmy Architect 3D.

Anna Pawlicka – pracuje w USA jako programista;
absolwentka informatyki na Queen Mary University of London, odbyła staż w Banku inwestycyjnym Goldman Sachs. Studia ukończyła z dyplomem Bachelor of Science. Po studiach pracowała jako Data Engineer, a w wolnych chwilach organizowała w Londynie warsztaty programowania dla kobiet.  Od 2015 roku pracuje jako inżynier oprogramowania w firmie WalmartLabs z siedzibą w San Francisco. Wygłasza prelekcje na konferencjach technologicznych i… zwiedza Amerykę.


Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

 

 

 

 

 

 

 

Blue Flower

Copyright © 2019 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.