Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z  Przedszkolem Miejskim nr 13 w Starachowicach. Dla zaprzyjaźnionych z nami maluszków organizujemy przedszkolne zabawy, zajęcia otwarte, konkursy, przedstawienia teatralne. W grudniu klasa Ia o profilu artystycznym wraz z opiekunem Elżbietą Majchrzak  udała się na pierwsze spotkanie z przedszkolakami.

Swoim doświadczeniem z wieloletniej praktyki pedagogicznej w tej placówce podzieliła się z uczniami pani Lidia Woźniakowska. Młodzież miała również okazję uczestniczyć w zajęciach przedszkolaków,  podczas których poznawała różne rodzaje zabaw dydaktycznych stosowanych w pracy z najmłodszymi.  Licealiści mieli okazję zmierzyć się z bardzo różnymi zadaniami: m.in. taniec, śpiew, wspólne malowanie i zabawy. Te pierwsze próby pracy pedagogicznej były dla licealistów wspaniałym doświadczeniem, motywacją do poznawania metod pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym.

 

 

 

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

 

 

 

 

 

 

 

Blue Flower

Copyright © 2019 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.