Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

 

W poniedziałek 4 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach z doradztwa zawodowego, które zostały zorganizowane we współpracy z Powiatowym Punktem Doradztwa Edukacyjno - Zawodowego przy Centrum Kształcenia Praktycznego w Starachowicach. Zajęcia prowadziły  przedstawicielki Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach: Małgorzata Wirecka - Zemsta, Katarzyna Łazarska, Magdalena Gajek, które są doradcami zawodowymi II stopnia oraz psychologami.

Warsztaty podzielone były na dwie części. Pierwsza część dla wszystkich uczniów dotyczyła m.in. : poszukiwania miejsca na rynku pracy, informacji o zawodach i szkołach, a także zagadnień związanych z poznawaniem własnych zasobów. W drugiej części odbyła się diagnoza indywidualna dla uczniów pod kątem wyboru ścieżki edukacyjno - zawodowej. Uczniowie mieli możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy psychologicznej i zawodoznawczej. Zajęcia cieszyły się bardzo duzym zainteresowaniem wśród młodzieży.

 

Szkolny Doradca Zawodowy 

Małgorzata Dębicka

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

 

 

 

 

 

 

 

Blue Flower

Copyright © 2019 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.