Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach


Kieleckie Stowarzyszenie Salutem odwiedziło naszą szkołę. Uczniowie z naszego liceum zaangażują się w pomoc Afrykańskim dzieciom. Jacek Słowak – prezes stowarzyszenia, wraz z kilkoma osobami wyrusza w podróż dookoła Afryki. Podczas wizyty opowiedział nam o swoich planach oraz współpracy z fundacją Edu Afryka.


Fundacja ta wspiera rozwój edukacji dzieci i młodzieży z biednych krajów Afryki. Stowarzyszenie Salutem rozpoczyna zbiórkę artykułów szkolnych, butów oraz ubrań dla dzieci. Może nam być ciężko uwierzyć w to, że niektórzy nie mają nawet długopisu. Dla nas są to przedmioty łatwo dostępne, a my chcemy pomóc tym, którzy dostępu do nich nie mają.
Nasza szkoła zamierza zaangażować się w zbiórkę, która rozpoczyna się 6 listopada. Podczas wyprawy, członkowie stowarzyszenia osobiście dostarczą zebrane artykuły. Jednym z miejsc, do których można dostarczyć produkty jest III LO. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do pomocy, my, jako uczniowie dla uczniów.

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2024 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.