Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

 

24 października w naszej szkole odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu "Starachowice - Miasto dla młodzieży". Przedstawiciele samorządów szkolnych ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych pracowali nad tematyką aktywności, miasta przyjaznego dla młodych, pierwszej pracy i nowoczesnych Starachowic. Dużo energii, wspaniałych pomysłów, doświadczeń i punktów widzenia.


Głównym celem projektu „Starachowice - Miasto dla młodzieży” jest stworzenie Strategii na rzecz młodzieży, która będzie opracowywana przez starachowicką młodzież na czele z Młodzieżową Radą Miasta, ze wsparciem merytorycznym ekspertów, polityków, decydentów oraz innych osób odpowiedzialnych za politykę młodzieżową. Strategia ma być odpowiedzią na problemy, z którymi zmaga się większość miast w Polsce, takie jak: wysokie bezrobocie wśród młodzieży, odpływ młodych ludzi do większych miast czy niewystarczająca oferta dla młodych.

 

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2024 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.